AKUSTİK PANELLER

Duvar Panelleri

İçerisinde bulunan cam yünü sayesinde ses yalıtımı ve izolasyonu sağlayan, dış yüzeyine kaplanan akustik kumaş ile yankı problemini engelleyen ve ortam akustiği sağlayan ayrıca kolay uygulama modelleriyle istenildiği gibi dekore edilebilen panellerdir. Görünür yüzeyine kaplanmış kumaş için bir çok renk seçeneği olduğundan kendi zevkinize özel renklerde üretilebilir.

Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap panel, yanstıcı ve yutucu olmak üzere duvar ve tavan kaplama yapılarak akustik mimarlık ortam ve hacim akustiği konferans tiyatro salonu gibi ortamlarda kullanılan akustik panel ürünüdür.

Asma Tavan Panelleri

Mekanlardaki ses ve gürültü problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan akustik asma yüzer tavan panel kaplamalarıdır. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili ürünlerdir.

Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını ve istenmeyen sesleri engellemek adına tavanda özel askı aparatlarıyla kullanılan sarkık dış yüzeyi akustik kumaş kaplı çeşitli modellere sahip her zevke uygun tasarımlar elde edilebilecek panellerdir.

Akustik Ahşap Pan

Dış cephe ve iç mekan akustiğinde kullanabileceğiniz dekoratif akustik paneller...
Çimento ve ahşap yününün karışımında meydana gelen bu paneller hem ısı izolasyonu hemde inşaat ve hacim akustiğinde etkilidir.

Akustik Kabin

Açık ofislerde ve ses kayıt odalarında kullanılan ses emici malzemelerle üretilmiş akustik kabinler ...

Ofisinizde rahat bir ortamda telefon görüşmenizi yapmak istiyor veya daha farklı bir olaydan bakacak olursak stüdyonuzda ses kaydı yaparken ses geçişlerini engellemek istiyorsanız tüm bunlar için üretilmiş kabinlerimize göz atabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Feltouch Paneller

Akustik keçeden üretilmiş tasarım harikası modeller...
Feltouch panellerin diğer panellerden en önemli farkı geri dönüşüm malzemeleri ile ses yalıtımına ve hacim akustiğine katkı sağlaması. Birçok modeliyle istenilen akustik tasarıma kavuşabileceğiniz panellerdir.

 
Tekno Touch Sünger

Kadife kaplı birçok renkte üretilebilen tekno touch süngerler akustik yalıtım uygulamaları için kullanılır. Farklı isteğe uygun modellerle kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz tasarımlar elde edebilirsiniz.


DEVAMI