ALTIGEN AKUSTİK AHŞAP PAN

Ürün Tanımı

Altıgen Akustik Ahşap Pan çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif bir görünüm kazanmış ses yalıtım malzemesidir. Akustik ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur. Ulusal ve uluslararası standartlara göre yapılan inceleme ve testler sonucunda, çimentolu ahşap yünü yalıtım levhasının alev temasında tutuşmadığı, zorlanmış şartlarda ise alev etkisi ile en az duman oluşturacak şekilde küllü yanma meydana geldiği, alevli damlalar oluşturmadığı, akma yapmadığı, ve yangına tepki sınıfının B1 olduğu tespit edilmiştir.

Kullanım Alanları

Akustik ses yalıtım uygulamalarında, ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Altıgen Akustik Ahşap Pan özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Uygulanışı

Akustik panel olarak kullanmak gerektiğinde solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanılmalıdır. Rulo fırça ile uygulama yapılacak alana yapıştırıcıyı sürüp ardından malzeme uygulanır. Yüzeyi alçıpanla kapatılmak istenirse daha dayanıklı hale getirmek için mantolama yapılmaktadır.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Altıgen Akustik Ahşap Pan Ebatları

  Altıgen Akustik Ahşap Pan Ebatları

  Özel Ölçü Yapılmaktadır

  Kalınlık

  25mm - 50mm

 • Altıgen Akustik Ahşap Pan Renkleri

  Renk

  Standart : Bej (İstenilen Renkte Üretilebilir.)


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri