POLO ASMA TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Polo Asma Tavan Paneli, akustik uygulaması orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilmektedir. Dekoratif bir tavan yaratmak için ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşmaktadır. Ürün konumlandırması tercihinize göre dizayn edilebilen estetik görünüme sahip akustik asma tavan panelleri iç mekan akustiği iyileştirilmesinde kullanılabilir.

Kullanım Alanları

Polo Asma Tavan Paneli, akustik uygulaması tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Özellikle sinema salonları, konferans salonlar, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili akustik panel çeşididir. Yangın dayanım seviyesi yüksek olan akustik asma tavan paneli POLO ürünü neme karşı dayanıklı olduğu için insan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik ses yalıtım sağlaması amacıyla da kullanılabilir.

Uygulanışı

Polo Asma Tavan Panelinin montajı, inşaat esnasında mümkün olduğu kadar sonraya bırakılmalıdır. 15 mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenir. Kirlenmeyi önlemek için, montaj ve plakaların değişimi esnasında temiz, pamuklu eldivenler kullanılmalıdır.

Aksa Akustik Kaplam Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 i arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Polo Asma Tavan Panel Uygulaması

  Polo Asma Tavan Paneli Ebatları

  600*600 mm, 600*1200 mm, 610*610 mm, 610*1220mm

  Polo Asma Tavan Paneli Ağırlığı

  Taşıyıcı sistemi de dahil, yaklaşık 2.5 kg/m2’dır.

 • Polo Asma Tavan Panel Uygulaması

  - EN ISO 354 oda metodu test sonuçlarına göre NRC Değeri 0.80-0.85 aralığındadır.
  - Kolay taşınabilir ve standart mekanik dayanıma sahiptir.
  - Sökülebilir, kolay ve hızlı erişim sağlar.
  - %84 RL
  - Elektrikli süpürge ile temizlenmeye imkan verir.(Üretici talimatlarına göre)
  - UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre A2 s1 d0 sınıfı
  - Çevre dostudur, uluslararası çevre standartlarına uygun ve geri dönüşümlüdür.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel