T24 METAL ASMA TAVAN PANELİ

Metal Asma Tavan Paneli veya sistemleri diye adlandırdığımız akustik yalıtım malzemeleri, T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulur. Serbest oturtulan farklı cins ve perforasyon özelliklerine sahip plaklar taşıyıcı profilden 8 mm sarkmalı olacak şekilde imal edilmektedir. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan plakalar, kolay montaj- demontaj özelliğinin yanı sıra tavanda farklı bir fuga ve derz etkisi açısından estetik bir tercih olarak kullanılır.

Metal Asma Tavan Paneli 30×30 özel taşıyıcı sistemlere, özel tırnaklı alüminyum ya da çelik plakaların entegre edilmesi suretiyle oluşturulur. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan plakalar, derzlerin estetik ve kesintisiz görünümünün yanı sıra hastane, mutfak mahallerinde asma tavan için en uygun çözümü sunar. Ürünlerimizde doku ve renk seçenekleri vardır. Böylece tavan tasarımlarında mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 i arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Metal Asma Tavan Sistemi

  Metal Asma Tavan Paneli Ebatları

  60cm x 60cm - 30cm x 30cm

  Metal Asma Tavan Paneli Kalınlıkları

  8 - 15mm Aralığında

 • Metal Asma Tavan Panel Sistemi

  Metal Asma Tavan Paneli Renkleri

  Standart : Beyaz

  Panel Arka Yüzey Malzemesi

  Soundtex Akustik Kumaş


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri