T24 METAL ASMA TAVAN PANELİ

Metal Asma Tavan Paneli Nedir ?

Metal Asma Tavan Paneli veya sistemleri diye adlandırdığımız akustik ses yalıtım malzemeleri uygulaması, T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum veya çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulmaktadır. Serbest oturtulan farklı cins ve perforasyon özelliklerine sahip plaklar taşıyıcı profilden 8 mm sarkmalı olacak şekilde imal edilmektedir. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan plakalar, kolay montaj – demontaj özelliğinin yanı sıra tavanda farklı bir fuga ve derz etkisi açısından estetik bir tercih olarak kullanılmaktadır.

Metal Asma Tavan Paneli 30x30 özel taşıyıcı sistemlere, özel tırnaklı alüminyum veya çelik plakların entegre edilmesi suretiyle oluşturulur. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan plakalar, derzlerin estetik ve kesintisiz görünümünün yanı sıra hastane, mutfak mahallerinde asma tavan için en uygun çözümü sunar. Ürünlerimizde doku ve renk seçenekleri vardır. Böylece tavan tasarımlarında mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 i arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Metal Asma Tavan Sistemi

  Metal Asma Tavan Paneli Ebatları

  60cm x 60cm - 30cm x 30cm

  Metal Asma Tavan Paneli Kalınlıkları

  8 - 15mm Aralığında

 • Metal Asma Tavan Panel Sistemi

  Metal Asma Tavan Paneli Renkleri

  Standart : Beyaz

  Panel Arka Yüzey Malzemesi

  Soundtex Akustik Kumaş


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel