ÜÇGEN AKUSTİK AHŞAP PAN

Ürün Tanımı

Üçgen Akustik Ahşap Pan Üçgen Akustik Ahşap Pan akustik uygulaması çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif görünüm kazanmış akustik ses yalıtım malzemesidir. Üçgen akustik ahşap pan yalıtım levhaları ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur. Ulusal ve uluslararası standartlara göre yapılan inceleme ve testler sonucunda, çimentolu ahşap yünü yalıtım levhasının alev temasında tutuşmadığı, zorlanmış şartlarda ise alev etkisi ile en az duman oluşturacak şekilde küllü yanma meydana geldiği, alevli damlalar oluşturmadığı, akma yapmadığı, ve yangına tepki sınıfının B1 olduğu tespit edilmiştir.

Kullanım Alanları

Akustik ses yalıtım uygulamalarında, ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Üçgen Akustik Ahşap Pan özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Uygulanışı

Akustik malzeme olarak kullanmak gerektiğinde solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanılmalıdır. Rulo fırça ile uygulama yapılacak alana yapıştırıcıyı sürüp ardından malzeme uygulanır.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Üçgen Akustik Ahşap Pan Ebatları

  Üçgen Akustik Ahşap Pan Ebatları

  Özel Ölçü Yapılmaktadır.

  Kalınlık

  25mm - 50mm

 • Üçgen Akustik Ahşap Pan Renkleri

  Renk

  Standart : Bej (İstenilen Renkte Üretilebilir.)


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel