YÜZER TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Yüzer Tavan Paneli akustik uygulaması iç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile oluşturulur. Ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Yüzer tavan paneli, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar.

Kullanım Alanları

Yüzer tavan paneli büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Yüzer tavan paneli ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

Uygulanışı

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Yüzer Tavan Panel Ebatları

  Yüzer Tavan Paneli Ebatları

  İstenilen ebatta üretilebilir.

  Yüzer Tavan Paneli Kalınlıkları

  40 mm

  Akustik Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Yüzer Tavan Paneli Uygulama Detayı

  Kenar Detayı

  Boya ile güçlendirilmiş.

  Ana Malzeme

  95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel