POLO BLACK ASMA TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Polo Black Asma Tavan Paneli, akustik uygulaması orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilir. Dekoratif bir tavan yaratmak için ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşur. Ürün konumlandırılması tercihinize göre dizayn edilebilen estetik görünüme sahip akustik asma tavan panelleri iç mekan akustiği iyileştirilmesinde kullanılabilir.

Kullanım Alanları

Polo Black Asma Tavan Paneli, akustik uygulaması tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Polo Black Asma Tavan Paneli, özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili akustik panel çeşididir. Yangın dayanımı seviyesi yüksek olan akustik asma tavan paneli POLO ürünü neme karşı yemekhanelerde akustik ses yalıtım sağlanması amacıyla da kullanılabilir.

Uygulanışı

Plakaların montajı, inşaat esnasında mümkün olduğu kadar sonraya bırakılmalıdır. 15 mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenir. Kirlenmeyi önlemek için montaj ve plakaların değişimi esnasında temiz, pamuklu eldivenler kullanılmalıdır.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 i arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Polo Black Asma Tavan Panel Uygulaması

  Polo Black Asma Tavan Paneli Ebatları

  600*600 mm, 600*1200 mm, 610*610 mm, 610*1220mm

  Polo Black Tavan Paneli Ağırlığı

  Taşıyıcı sistemi de dahil, yaklaşık 2.5 kg/m2’dır.

 • - EN ISO 354 oda metodu test sonuçlarına göre NRC Değeri 0.80-0.85 aralığındadır.
  - Kolay taşınabilir ve standart mekanik dayanıma sahiptir.
  - Sökülebilir, kolay ve hızlı erişim sağlar.
  - %84 RL
  - Elektrikli süpürge ile temizlenmeye imkan verir.(Üretici talimatlarına göre)
  - UNE-EN 13501–; 2007 standartlarına göre B s1 d= sınıfı
  - ISO 4611’ e göre 30˚C sıcaklıkta %95 yoğunluğa dayanım gösterir.
  - Çevre dostudur, uluslararası çevre standartlarına uygun ve geri dönüşümlüdür.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel