MASA SEPERATÖRÜ

Ürün Tanımı

Masa Seperatörü akustik uygulaması ön ve arka yüzeyinde darbeye dayanıklı akustik ses emici kumaş ve içinde cam yünü bulunan akustik panel uygulandığı ortamda akustik ses yalıtımı performansı sağlar. Her iki yüzeyi kumaşla kaplanan akustik masa seperatörü, raptiye ile personel notlarının asılmasına olanak sağlamaktadır. Deforme olmaz ve ses yutumunda değişme göstermez.

Kullanım Alanları

Çağrı merkezi ve ofislerin vazgeçilmezi olan masa seperatörlerini masalara kolaylıkla monte ederek kullanabilirsiniz. İnsan kalabalığının çalışma temposunun yoğun olduğu yerlerde daha çok tercih edilir. Böylece konuşma seslerinin oluşturmuş olduğu gürültü engellenir ve akustik ses yalıtımı sağlanır.

Uygulanışı

Masa seperatörü uygulaması montaj işlemi ile yapılır. Masanın ebatına uygun üretilen seperatörü masanın istediğiniz kısmına masanın altından vidalayarak uygulama tamamlanır. Bunun için matkap kullanmak gerekmektedir.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekbimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 i arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Masa Seperatörü Ebatları

  Masa Seperatörü Ebatları

  İstenilen ebatta üretilebilir.

  Masa Seperatörü Kalınlıkları

  20 mm - 40 mm

  Akustik Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Masa Seperatörü Detayı

  Kenar Detayı

  Özel üretim, dekoratif aluminyum profil ile çerçevelendirilmiş.

  Ana Malzeme

  95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel