ORTAM HACİM AKUSTİĞİ

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Hacim Akustiği

Sinema salonu ortam akustiği salondaki hoparlör, izleyici kitlesi ve alanında boyutuna göre dikkate alınarak yapılan çalışmalardır. Duvar, tavan ve zeminde yalıtım malzemeleri (akustik panel vb.) kullanarak yankılanan sesler engellenebilir.

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı

Tiyatro Salonu Ortam Akustiği

Tiyatro salonları sosyal mekanlardan biri olduğu ve geniş mekanlarda oluşturulduğu için ortam akustiği çok önemlidir. Sesin arkadaki izleyicilere aktarımı net olsun diye gerekli ses dağılımı yapan malzemeler (akustik panel vb.) uygulanır.

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Ev Sinema Odası Akustik Yalıtım

Evde sinema salonu kurmak artık çok kolay ! Bir sinema odanız var ve yalıtımını yaptırmak istiyor veya bir odanızı tamamen home cinema odası haline getirtmek istiyorsanız gerekli tüm işleri biz üstlenerek size mini sinema odaları sunuyoruz.

Stüdyo Odası Ses Yalıtımı

Stüdyo Odası Akustik İzolasyon

Evde stüdyo odası kurmak veya stüdyo odanızın gerekli yalıtım işlerini yaptırmak mı istiyorsunuz ? O zaman doğru yerdesiniz. Uzun süren tecrübelerimiz ve bilgimiz dahilinde stüdyo odası ses yalıtım uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Toplantı Salonu Akustik Yalıtım

Toplantı Salonu Akustik Yalıtımı

Şirketlerin özel olarak düzenlenmiş ya da ayrılmış salon olarak kullandıkları toplantı salonları farklı şirketlerle yaptıkları görüşmeler sırasında kendilerinin ne denli ciddi ve düzenli iş yaptıklarını gösterdiği için çevreden gelebilecek ve yaşanabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olması lazım. Siz önemli bir görüşme sırasındayken dışarıdan gelebilecek sesle toplantınızın dağılmasını veya konuşma sırasında sesin yankı yapmasını istemezsiniz değil mi ?

Konferans Salonu Akustik Yalıtım

Konferans Salonu Ortam Akustiği

Konferans salonları belirli bir topluluğa önemli bilgiler vermek amacıyla oluşturulan ortamlar olduğu için bu bilgiler verilirken mekanın içerisinde eğitimin düzenini bozacak durumlardan kaçınılmalıdır. Ortam hacim akustiği uygulaması yapılması gereken konferans salonlarında yapılan teknik çalışmalarla yankılanan bölgeler ses emici malzemeler (akustik panel vb.) ile kaplanır.

akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel