ALTIGEN DUVAR PANELİ

Ürün Tanımı

Altıgen duvar paneli yüzeyi kumaş ile kaplanarak yapıştırıcı ile istenilen alana yapıştırma işlemi yapılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede duvar yüzeylerinde yansıyan gürültünün sönümlenmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm olmaktadır.

Kullanım Alanları

Altıgen duvar paneli çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar,konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için tercih edilir.

Uygulanışı

Duvara veya istenirse tavana uygulanan altıgen duvar paneli yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir.
Akustik panellerin kurulumu kolay olması için çift tarafı bantlı olanlardan temin ederek kağıdını çıkarıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Bir başka yöntem olarak solid bazlı sıvı yapıştırıcıyı duvara altıgen panel ebatında rulo fırça ile sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Altıgen Duvar Paneli Ebatları

  Altıgen Duvar Paneli Ebatları

  Özel Ölçü Yapılmaktadır.

  Altıgen Duvar Paneli Kalınlıkları

  20mm - 40 mm

 • Altıgen Duvar Paneli Detayı

  Yangın Dayanımı

  TS EN 13501-1+A1:2013 standardına göre A2 s1 d0 sınıfı

  Kenar Detayı

  Düz ve güçlendirilmiş.
  NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır.

  Akustik Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri