ALTIGEN DUVAR PANELİ

Ürün Tanımı

Altıgen Duvar Paneli akustik uygulaması yüzeyi kumaş ile kaplanarak yapıştırıcı ile istenilen bir alana yapıştırma işlemi yapılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede duvar yüzeylerinde yansıyan gürültüyü absorbe ederek iç mekan akustiğinde akustik düzenleme, iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm sağlamaktadır.

Kullanım Alanları

Altıgen duvar paneli çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar,konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için tercih edilir.

Uygulanışı

Duvara veya isterseniz tavana akustik uygulama yapılan altıgen duvar paneli gürültüyü ve yankılanmayı azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir.
Akustik panellerin kurulumu kolay olması için çift taraflı bantlı olanlardan temin ederek kağıdını çıkarıp istediğiniz yerlere yapıştırabilirsiniz. Bir başka yöntem ise solid bazlı sıvı yapıştırıcıyı duvara altıgen panel ebatında rulo fırça ile sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Altıgen Duvar Paneli Ebatları

  Altıgen Duvar Paneli Ebatları

  Özel Ölçü Yapılmaktadır.

  Altıgen Duvar Paneli Kalınlıkları

  20mm - 40 mm

 • Altıgen Duvar Paneli Detayı

  Yangın Dayanımı

  TS EN 13501-1+A1:2013 standardına göre A2 s1 d0 sınıfı

  Kenar Detayı

  Düz ve güçlendirilmiş.
  NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır.

  Akustik Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel