AKUSTİK BAFFLE TAVAN

Ürün Tanımı

Akustik yüzer tavan sistemleri içerisinde farklı bir uygulama tekniği olan Akustik Baffle her iki yüzeyi kumaş ile kaplanarak askı aparatları ile istenilen tij boyunda sarkıtılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede akustik ses yalıtımı tavan yüzeylerinde yansıyan gürültünün sönümlenmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde düzenleme, iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm olmaktadır.

Kullanım Alanları

Akustik panel çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar,konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için çoğunlukla geniş alanlarda tercih edilir.

Uygulanışı

Tavana monte edilen ve çift tarafı odaya maruz kalan akustik baffle, yankılanmayı ve gürültüyü azaltmada kullanılan akustik panel çeşididir.
Tüm baflleların kolay kurulum için üretilmiş bir süspansiyon sistemi seti bulunur. Çeşitli yükseklik ve açılarda askıya alınarak benzersiz tavan tasarımı yaratabilirsiniz.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Akustik Baffle Ebatları

  Baffle Ebat ve Kalınlıkları

  20mm'den 50mm'ye kadar olan özel kalınlıklarda ve 15mm x 30mm'den 60cm x 240cm ve 120cm x 240cm'ye kadar olan özel boyutlarda seçebileceğiniz yüzey ve renk seçenekleri bulunur.

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Akustik Baffle Detayı

  Akustik

  NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

  Kenar Detayı

  Özel üretim, dekoratif aluminyum profil ile çerçevelendirilmiş.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel