ACRUX TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Acrux tavan paneli kullanıcalara farklı tip ve özelliklere sahip aydınlatma armatürleriyle kombine edilmiş, değişken formlu akustik panel sunabilmek, tasarımsal ve teknik açıdan talep edilen ihtiyaçlarla örtüşen ısmarlama çözümler oluşturmak için üretilen serimizdir. İki ürünü birarada sunan tasarım, verimli alan kullanımı, performans ve uyum için birebirdir.

Kullanım Alanları

Acrux tavan paneli üyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

Uygulanışı

Acrux tavan paneli mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 i arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Acrux Tavan Panel Ebatları

  Acrux Tavan Paneli Ebatları

  İstenilen ebatta üretilebilir.

  Acrux Tavan Paneli Kalınlıkları

  40 mm

  Akustik Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Acrux Tavan Paneli Uygulama Detayı

  Kenar Detayı

  Boya ile güçlendirilmiş.

  Ana Malzeme

  95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri