ACRUX TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Acrux Tavan Paneli akustik uygulaması kullanıcılara farklı tip ve özelliklere sahip aydınlatma armatürleriyle kombine edilmiştir. Değişken formlu akustik panel sunabilmek, tasarımsal ve teknik açıdan talep edilen ihtiyaçlarla örtüşen ısmarlama çözümler oluşturmak için üretilen serimizdir. İki ürünü bir arada sunan tasarım verimli bir alan kullanımı, performans ve uyum için birebirdir.

Kullanım Alanları

Acrux Tavan Paneli büyük ölçekli açık ofis ortamlarında akustik ses yalıtımı uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında, resepsiyon, salonlarında, müzelerde yankı ve ses yansımayı azaltmak için idealdir. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilmektedir.

Uygulanışı

Acrux tavan paneli mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 i arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Acrux Tavan Panel Ebatları

  Acrux Tavan Paneli Ebatları

  İstenilen ebatta üretilebilir.

  Acrux Tavan Paneli Kalınlıkları

  40 mm

  Akustik Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Acrux Tavan Paneli Uygulama Detayı

  Kenar Detayı

  Boya ile güçlendirilmiş.

  Ana Malzeme

  95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel