T24 TAŞ YÜNÜ ASMA TAVAN PANELİ

Taş Yünü Asma Tavan Paneli aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını ve gün ışığını mekana yayarak enerji tasarrufu sağlar. Taş yünü asma tavan paneli; bazal taşının öğütülüp toz haline getirilerek, çeşitli kimyasal maddeler ve geri dönüşümlü çöp maddelerin bileşiminden oluşur. İmalat, % 54 oranında bazal taşı % 36 kimyasal karışımlar ve % 10 geri dönüşümlü çöp malzemelerinin 3000 °C de erimiş hale getirilerek kalıplara dökülüp preslenmesiyle elde edilir.

Taş Yünü Asma Tavan Paneli % 70-%95-%100 bağlı neme dayanıklıdır. Gürültü ve sesi absorbe ederek ortamdaki sesi netleştirir. Demonte taşınabilir. Yangına karşı dayanıklıdır, gerektiğinde boyanabilir. Tavanda daha sonra yapılacak tadilatları kolaylaştırır. Hijyenik, İnsan sağlığına uygun, asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler bütün panellerimiz için geçerlidir. Uluslararası TÜV belgesi, ISO 9001 ve ISO 9002 belgeli olarak dünya standartlarında imal edilmektedir.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Taş Yünü Asma Tavan Paneli

  Taş Yünü Asma Tavan Paneli Ebatları

  60cm x 60cm

  Taş Yünü Asma Tavan Paneli Kalınlıkları

  15 – 25 mm arası

 • Taş Yünü Asma Tavan Panel Sistemi

  Ana Malzeme

  Taş Yünü


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri