ALTIGEN TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Altıgen tavan paneli iç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile oluşturulur. Ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Altıgen tavan paneli, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar.

Kullanım Alanları

Büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir. Altıgen tavan paneli açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

Uygulanışı

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25yı arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Altıgen Tavan Panel Ebatları

  Altıgen Tavan Panel Ebatları

  İstenilen ebatta üretilebilir.

  Altıgen Tavan Panel Kalınlıkları

  40 mm

  Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Altıgen Tavan Paneli Detayı

  Kenar Detayı

  Boya ile güçlendirilmiş.

  Ana Malzeme

  95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri