AKUSTİK PANELLER

Duvar Panelleri


İçerisinde bulunan cam yünü sayesinde ses yalıtımı ve izolasyonu sağlayan, dış yüzeyine kaplanan akustik kumaş ile yankı problemini engelleyen ve ortam akustiği sağlayan ayrıca kolay uygulama modelleriyle istenildiği gibi dekore edilebilen panellerdir. Görünür yüzeyine kaplanmış kumaş için bir çok renk seçeneği olduğundan kendi zevkinize özel renklerde üretilebilir.


DEVAMI
 

Asma Tavan Panelleri


Mekanlardaki ses ve gürültü problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan akustik asma yüzer tavan panel kaplamalarıdır.
T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili ürünlerdir.


DEVAMI

3D Duvar Panelleri


Şık görünümünüyle birlikte ortamın akustik düzenlemesini sağlayan 3D Paneller içerisinde bulunan özel cam yünü yapısı ve görünümü sayesinde, ses yankılanmasını engeller ve kullanıldığı ortamda akustik değeri arttıran 3 boyutlu duvar panelidir.


DEVAMI
 

Yüzer Tavan Panelleri


Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını ve istenmeyen sesleri engellemek adına tavanda özel askı aparatlarıyla kullanılan sarkık dış yüzeyi akustik kumaş kaplı çeşitli modellere sahip her zevke uygun tasarımlar elde edilebilecek panellerdir.


DEVAMI

Masa Seperatörleri


Çoğunlukla ofis ve çağrı merkezinde tercih edilen yoğun çalışma ortamında oluşabilecek gürültüyü engellemek için kullanılan panellerdir.

Kolay montaj uygulamasına sahip olması sayesinde uygulama süresinden de tasarruf sağlarsınız. Dilerseniz daha sonrasında montaladığınız yerden sökerek farklı bir masa üzerinde de kullanabilirsiniz.


DEVAMI
 

Paravanlar


Gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede ve akustik ses yalıtımı sağlamak için kullanılmaktadır.

Ayaklı sistemi sayesinde istenilen ortamda kullanılabilir ve taşınabilir özellikleri olan bu paneller sayesinde ortamı istediğiniz gibi bölebilirsiniz. Yüzeyinde bulunan çeşitli renklere sahip akustşik kumaş ile de kendi zevkinizie uygun renklerde tasarımlar elde edebilirsiniz.


DEVAMI

Akustik Ahşap Pan


Dış cephe ve iç mekan akustiğinde kullanabileceğiniz dekoratif akustik paneller...

Çimento ve ahşap yününün karışımında meydana gelen bu paneller hem ısı izolasyonu hemde inşaat ve hacim akustiğinde etkilidir.


DEVAMI

Akustik Kabin


Açık ofislerde ve ses kayıt odalarında kullanılan ses emici malzemelerle üretilmiş akustik kabinler ...

Ofisinizde rahat bir ortamda telefon görüşmenizi yapmak istiyor veya daha farklı bir olaydan bakacak olursak stüdyonuzda ses kaydı yaparken ses geçişlerini engellemek istiyorsanız tüm bunlar için üretilmiş kabinlerimize göz atabilir ve bilgi alabilirsiniz.


DEVAMI
 
Tekno Touch Sünger

Kadife kaplı birçok renkte üretilebilen tekno touch süngerler akustik yalıtım uygulamaları için kullanılır. Farklı isteğe uygun modellerle kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz tasarımlar elde edebilirsiniz.


DEVAMI
akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel