AKUSTİK PARAVAN

Ürün Tanımı

Akustik paravan ön ve arka yüzeyinde akustik ses emici kumaş ile kaplanan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır.

Alüminyum profiller içerisine oturtulan yüksek yoğunluklu camyünü levhalar farklı renk seçenekleri mevcut kumaş ile kaplanmaktadır. Kullanılacak alanın ebatlarına göre istenilen adetteki paneller birbirine monte edilir. Aluminyum çerçeveler istenilen renge boyanabilir.

Kullanım Alanları

Akustik paravan gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda, alanların istenilen şekilde bölümlendirmelisini sağlamak amacıyla her akustik ortamda kullanılabilir.

Daha çok ofis ve çağrı merkezi gibi yerde masaların bölümlendirilmesi için tercih edilir.

Uygulanışı

Akustik paravan ayaklı sistemi sayesinde istenilen yerde kolaylıkla kullanılabilir. Modüller, alet kullanmadan hızlı bir şekilde monte edilebilir ve tekrar sökülebilir. İsteğe göre birbirlerine bağlanır ve belli ölçülerde döndürülebilir.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri
 • Akustik Paravan Ebatları

  Akustik Paravan Ebatları

  600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.

  Akustik Paravan Kalınlıkları

  40 mm

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Akustik Paravan Detayı

  Akustik

  NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

  Kenar Detayı

  Özel üretim, dekoratif aluminyum profil ile çerçevelendirilmiş.


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri