TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ


Telefon görüşme kabini modelleri ile ofisinizde farklılık sağlayabilirsiniz. Açık ofisinizi organize etmek için sunulan en uygun çözüm telefon kabinleridir. Renkleri ve şekilleri geçerli bir modüler ve esnek çalışma alanı çözümüdür.Açık alan ofislerine yerleştirilen yenilikçi telefon kulübeleri , meslektaşlarınızı rahatsız etmeyecek akustik ve görsel bir koruma ile telefon görüşmeleri yapmanızı sağlar.

Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerinden yapılmış akustik ofis kabinleri öneriyoruz.

Ofiste çalışma stresini bir kenara bırakıp rahatlamak ve sağlıklı bir ortamda telefon görüşmenizi yapmak istiyorsanız telefon görüşme kabini tam size göre. Hatta bazı modelleri kullanışlı kitap desteği, dijital veya geleneksel günlüklerine bakabilmeniz veya hızlı not alabilmeniz için yeterli alan sağlar.

Telefon görüşme kabini özel boyutlarda ve kalınlıkta üretilebilir. Dış yüzeyinde kullanılıp akustiği arttıran kumaş renkleri ve daha detaylı bilgi için 0216 592 93 16 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.