TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ


Telefon Görüşme Kabini Nedir ?

Telefon görüşme kabini akustik uygulama modelleri ile ofisinizde farklılık sağlayabilirsiniz. Açık ofisinizi organize etmek için sunulan en uygun çözüm ofis modülleridir. Akustik renkleri ve şekilleri geçerli bir modüler ve esnek çalışma alanı çözümüdür. Açık alan ofislerine yerleştirilen yenilikçi telefon kulübeleri, iş arkadaşlarınızın rahatsız etmeyecek şekilde akustik ses yalıtımı ve görsel koruma ile rahatlıkça telefon görüşmeleri yapmanızı sağlamaktadır.

Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerinden yapılmış akustik podları ürünlerimizi sizlere önermekteyiz.

Ofiste çalışma stresini bir kenara bırakıp rahatlamak ve sağlıklı bir ortamda telefon görüşmesini yapmak istiyorsanız o halde telefon görüşme kulübesi tam size göre. Hatta bazı modelleri kullanışlı kitap desteği, dijital yada geleneksel günlüklerine bakabilmeniz veya hızlı not alabilmeniz için yeterli alan sağlar.

Akustik telefon görüşme kabinlerimiz özel boyutlarda ve kalınlıkta üretilebilir. Dış yüzeyinde kullanılıp akustiği arttıran kumaş renkleri ve daha detaylı bilgi için 0216 592 93 16 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel