STÜDYO ODASI - STUDIO ACOUSTIC INSULATION

Stüdyo salonu akustik izolasyonu yapılan ses kaydının daha kaliteli olması için yapılır. Evde stüdyo kurmak istiyorsanız gerekli desteği bizden alabilirsiniz.

Hoparlörden çıkan sesler duvara veya tavana çarpabilir. Bunu test etmek için alkış çalarak ses nelerde yankılanır tespit edilir ve gerekli ses yutumu sağlayacak malzemeler ile kapatılır.

Ev stüdyo odası akustik ses yalıtımı uygulamasında ses kayıt cihazı olarak kullanabileceğiniz malzemeler; Bilgisayar, Ses Kartı, Mikrofon, Müzik Kayıt/ İşleme Programı (DAW), Dinleme sistemi (kulaklık veya referans monitörü), Gerekli kablolar (mikrofon kablosu, enstrüman kablosu vb.)

Müzik odalarıyla beraber ortak bir oda da kullanılabilir stüdyo odalarında yapılan ses kayıt çalışmalarının kalitesini arttırmak için akustik ses yalıtımı yapılır. Ses izolasyonu ve yalıtım uygulamalarında akustik panel, akustik sünger veya dekoratif malzemeler kullanılarak ortam dekorasyonu arttırılırken yankı yalıtımı da sağlanmış olur. Stüdyo odası akustik izolasyon malzemeleri (akustik panel vb.) ve ses izolasyonu hakkında bilgi almak için 0216 592 93 16 'i arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel