AKUSTİK KUMAŞ

Ürün Tanımı

Akustik Kumaş mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan vermektedir. Bu sayede akustik paneller , iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.

Kullanım Alanları

Akustik kumaş akustik ses yalıtımının gerektiği her alanda cam yünü veya sünger üzerine kullanılmış halde kullanılabilir. Cam yünü üzerine kaplandığında akustik panel olarak kullanılır. Sünger üzerine kaplanan kumaşla birlikte akustik oda kiti elde edilir. Genellikle stüdyo veya home cinema odalarında tercih edilir.

Uygulanışı

Akustik kumaş akustik panel kullanımında tercih edilen malzemeler olduğu için bu panellerin üzerine yapıştırma işlemi yapılır.Bunun için solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanılır. Masa kenarlarında seperatör olarak kullanılmak istenen bazı durumlarda resimdeki gibi zımbalayarak kullanabilirsiniz.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Akustik Kumaş Renk Seçenekleri İçin Kataloğa Bakabilirsiniz.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel