AKUSTİK KUMAŞ KAPLI DAİRE TAVAN PANELİ

Ürün Tanımı

Daire Tavan Paneli akustik uygulaması iç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı akustik ses yalıtımı sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile oluşturulur. Akustik panel ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Daire tavan paneli, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar.

Daire Tavan Paneli Kullanım Alanları

Daire tavan paneli büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

Uygulanışı

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Daire Tavan Paneli Uygulaması

  Daire Tavan Paneli Ebatları

  İstenilen ebatta üretilebilir.

  Daire Tavan Paneli Kalınlıkları

  40 mm

  Panel Renk Seçenekleri

  Katalogdan istediğiniz rengi seçip bize bildirebilirsiniz.

 • Daire Tavan Paneli Uygulama Detayı

  Kenar Detayı

  Boya ile güçlendirilmiş.

  Ana Malzeme

  95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel