DAİRE DUVAR PANELİ

Ürün Tanımı

Daire duvar paneli yüzeyi kumaş ile kaplanarak yapıştırıcı ile istenilen alana yapıştırma işlemi yapılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Duvara veya istenirse tavana uygulanan daire panel yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Bu sayede daire duvar paneli duvar yüzeylerinde yansıyan gürültünün sönümlenmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm olmaktadır.

Kullanım Alanları

Daire duvar paneli çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar, konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için akustik panel tercih edilir.

Uygulanışı

Akustik panellerin kurulumu kolay olması için çift tarafı bantlı olanlardan temin ederek kağıdını çıkarıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Bir başka yöntem olarak solid bazlı sıvı yapıştırıcıyı duvara panel ebatında rulo fırça ile sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri