TEKNO TOUCH SÜNGER

Ürün Tanımı

Tekno touch sünger dışı flok kaplı içi basotect ve poliüretan sünger olan yankı engelleyici dekoratif süngerdir.

Kullanım Alanları

Tekno touch süngerler birçok modelde üretilebildiği ve renklerinin göz alıcı olduğundan dolayı akustik bir ortam elde etmek istediğiniz yerde kullanabilirsinzi. Mesela; evde sinema odası, sinema salonu, radyo odası, konferans salonu, toplantı salonu, stüdyo odası, reji odası vb.

Uygulanışı

Tekno touch sünger uygulaması yapmak için 2 yöntem vardır. Arkası çift tarafı bantla lamine edilen yani kendiliğinden yapışkanlı süngeri temin ederseniz arkasındaki sarı yapışkan kağıdını çıkarıp ardından ister duvara isterseniz tavanada uygulayabilirsiniz. Hafif baskı uygulayarak malzemenin düşmemesini sağlayın.

Bir diğer yöntem solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanmak. Bu işlem için yapışkanın kokusundan rahatsız olmamak adına maske takmanızı öneririz. Yapıştırıcıyı bir kaba döktükten sonra rulo fırçaya çok fazla olmayacak şekilde yapışkan bulayıp ardından süngerin uygulanılacağı alana sürmelisiniz. İz bırakabileceğinden süngerin ebatının dışına çıkmamanızı öneririz. Sonrasında malzemeyi tekrar baskı uygulayarak yapışkan sürülen kısma uygulayabilirsiniz.

Akustik Mimarlık Kaplama Malzemeleri ve Uygulama Firması olarak bu konuda hizmet vermekteyiz. 0216 693 15 25 arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 • Tekno Touch Sünger Modelleri

  Tekno Touch Ebatları

  60 × 60 cm - 50 × 50 cm (Özel Üretimde Yapılabilir.)

  Tekno Touch Sünger Kalınlıkları

  Düz : 20mm - 30mm - 40 mm
  Desenli : 30mm - 40mm

 • Kendiliğinden Yapışkanlı Renkli Akustik Sünger

  Yangın Dayanımı

  TS EN 13823:2010 EK-2

  Kenar Detayı

  Pahlı ve Pahsız Olarak Değişmekte

Tekno Touch Sünger Model ve Uygulamaları


akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri