AKUSTİK POLYESTER KEÇE DUVAR PANELİ

Akustik Polyester Keçe Duvar Panel Nedir ?

Akustik Keçe Duvar Panelleri akustik uygulaması sayesinde yüksek akustik ses yalıtımı performans sağlamaktadır. Ses yankılanmasını azaltmak için kullanılan ve duvar veya tavanlara uygulanacak mükemmel bir üründür. Akustik polyester keçe duvar paneli farklı renk seçenekleri ve tasarımı sayesinde mekana akustik bir ortam sunar. Panelleri akustik amaçlarla kullanarak, istenen sonucu elde etmek için test sonuçlarını aklınızda bulundurun.

Ürün Tanımı

Akustik Polyester Keçe Duvar Paneli ideal keçe ile mükemmel bir malzemeden yapılmaktadır. Ses yalıtım özellikleri sadece gürültüyü değil odadaki kirleticileri de azaltmaktadır. Bu nedenle bir restoran, gürültülü ofis veya eviniz herhangi gürültülü mekanlar için idealdir.

Geniş bir boyut, şekil ve renkte mevcut olan akustik keçe paneller ister standart ister ısmarlama bir çözüm seçseniz de projenizin sanatsal ve estetik tasarım bakımından gereksinimlerini karşılayacaktır.

Teknik Özellikleri

  • Plaka Ölçüsü : 150cm x 300cm Standart olmak üzere bu ölçü kullanılarak farklı ölçülerde üretebiliriz.
  • Kalınlık : 6mm, 12mm, 18mm, 24mm, 30mm (30mm üzeri kalınlıklarda yapılabilir.)
  • Renk : Mevcutta siyah ve antrasit renk bulunmaktadır.
  • Uygulama : Vidalama, askı sistemi ve yapıştırma
  • Plaka Ağırlığı : 10 Kg / m² ( Modeline göre farklılık gösterir )

Uygulanışı

Akustik Polyester Keçe Paneller, profesyonel ekibimiz tarafından sizlere hızlı bir kurulum sağlamaktadır. Akustik polyester keçe paneller mükemmel bir şekilde bir araya gelmesi sonucu CNC makinelerinden hassas bir şekilde kesilir. Akustik polyester keçe panellerimiz, yüksek yapışkanlı temas yapıştırıcımız sayesinde kolayca tavana ve duvara monte edilebilir veya teller üzerinde tavana asılabilir.

Aksa Akustik Kaplama Malzemeleri ve Uygulama firması olarak bu konuda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 592 93 16 i arayabilirsiniz veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel