Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel Kaplama

Akustik ahşap panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan üründür. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve ses kalitesini en yukarılara çıkmasına olanak sağlayan panellerdir.

Akustik ahşap paneller tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik ahşap paneller ses yutumu yansıtıcı özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekanda akustik tasarım ve yalıtım sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarını dengeleyebileceğiniz akustik kaplama malzemesidir. Yüzeyi derzli ve delikli olarak 2 görüntüye sahiptir. Akustik ahşap paneller tavan ve duvarlara uygulanabilir.

Akustik Ahşap Duvar Kaplama
Akustik Ahşap Tavan Kaplama

Alışveriş merkezi, konferans salonu, tiyatro salonu, organizasyon fuarları, telekonferans salonu, kongre odası, düğün salonu, açık ve kapalı ofis, toplantı odaları, sinema salonları vb. bir çok akustik mekanda hacim akustiği sağlayabilmek adına kullanılır. Akustik düzenleme ve ses yalıtım amaçlı kullanılan akustik ahşap paneller dekoratif oldukları için kendinize özel tasarımlarda elde edilmesi mümkün hale gelmektedir.

akustik sünger ses izolasyonu ses yalıtımı akustik panel ses yalıtım malzemeleri