Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel Kaplama Nedir ?

Akustik Ahşap Panel akustik ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan üründür. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini önlemek amaçlı kullanılan bir üründür. Uygulandığı ortamda akustik düzenleme sağlayan ve ses kalitesini en yükseğe çıkmasını olanak sağlayan panellerdir

Akustik ahşap paneller tavanlar da ve duvarlar da kullanabilir. Akustik ahşap paneller ses yutumu yansıtıcı özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekanda akustik bir tasarım ve yalıtım sağlar. Yankı ve eko gibi ses bozuklarını dengeleyebileceğiniz akustik kaplama malzemesidir. Yüzeyi derzli ve delikli olarak 2 görüntüye sahiptir. Akustik ahşap paneller duvar ve tavanlara uygulanabilir.

Akustik Ahşap Duvar Kaplama
Akustik Ahşap Tavan Kaplama

Alışveriş merkezi, konferans salonu, tiyatro salonu, organizasyon fuarları, telekonferans salonu, kongre odası, düğün salonu, açık ve kapalı ofis, toplantı odaları, sinema salonları vb. birçok akustik mekanda hacim akustiği sağlayabilmek adına kullanılmaktadır. Akustik düzenleme ve ses yalıtım amaçlı kullanılan akustik ahşap paneller dekoratif oldukları için kendinize göre özel tasarımlarda elde edilmesi mümkün hale gelmektedir.

akustik panel akustik panel wordpress uzmanı akustik panel